Project Cars 1 و 2 قبل از خروج از قفسه‌های فروشگاه‌های دیجیتال در پاییز امسال، تخفیف‌های عمیقی دریافت می‌کنند

بازیکنانی که هنوز مطمئن نیستند که در مجموع کمتر از 10 دلار برای هر دو بازی هزینه کنند، می توانند آنها را به چند روش دیگر امتحان کنند. Project Cars 1 با EA Play روی پلی‌استیشن و استیم عرضه می‌شود، اما علیرغم مالکیت استودیوی Slightly Mad، در قسمت انتخابی Xbox اشتراک یا در وب‌سایت EA ظاهر نمی‌شود. Project Cars 2 یک نسخه نمایشی رایگان در Steam دارد.

روز دوشنبه، توسعه دهنده Slightly Mad Studios فاش کرد که به دلیل منقضی شدن مجوزهای ماشین و پیست، در پاییز امسال Project Cars و Project Cars 2 را از ویترین فروشگاه های دیجیتال حذف خواهد کرد. این بازی ابتدا دومین بازی را در تاریخ 21 سپتامبر از لیست حذف می‌کند، سپس بازی اصلی را در 3 اکتبر حذف می‌کند. پس از حذف، بازیکنانی که هر کدام از شبیه‌سازهای مسابقه‌ای را دارند، تمام محتوا و قابلیت‌ها، از جمله چند نفره، را برای آینده قابل پیش‌بینی حفظ خواهند کرد.

به روز رسانی از تیم کمی دیوانه در #ProjectCARS و #ProjectCARS2. pic.twitter.com/VtWEow5jao

— Project CARS (@projectcarsgame) 22 آگوست 2022

احتمالاً به دلیل حذف قریب‌الوقوع، هر دو بازی در حال حاضر با تخفیف‌های قابل توجهی روی رایانه شخصی موجود هستند. بازی اصلی 2015 با 70 درصد تخفیف فقط 4.49 دلار در استیم است. کد Steam برای دنباله 2017 در هر دو نسخه Deluxe و Standard در Green Man Gaming به ترتیب 6.34 و 4.22 دلار 93 درصد تخفیف دارد. نسخه دیجیتال پلی استیشن عنوان اول نیز با 60 درصد تخفیف به قیمت 5.99 دلار است، اما در حال حاضر هیچ تخفیفی برای هیچ کدام از بازی ها در ایکس باکس وجود ندارد.

منبع

بخونید:  Corsair می گوید رفتار عجیب صفحه کلید K100 یک اشکال است، نه یک کی لاگر