Project Cars 1 و 2 قبل از خروج از قفسه‌های فروشگاه‌های دیجیتال در پاییز امسال، تخفیف‌های عمیقی دریافت می‌کنند

در سال 2019، Codemasters استودیو Slightly Mad توسعه دهنده Project Cars را به قیمت 30 میلیون دلار خریداری کرد. تنها یک سال بعد، EA Codemasters را به قیمت 1.2 میلیارد دلار خریداری کرد و به ناشر بازی‌های مسابقه‌ای با ثبات بزرگی داد که شامل Project Cars، GRID، Need for Speed، F1، Need for Speed ​​و Burnout می‌شود.

منبع در بررسی IGN گفت: «توصیه به طرفداران Project CARS 2 غیرممکن است. “Project CARS 3 در مجموع 180 برای این سری است.”

به روز رسانی از تیم کمی دیوانه در #ProjectCARS و #ProjectCARS2. pic.twitter.com/VtWEow5jao

— Project CARS (@projectcarsgame) 22 آگوست 2022

بازیکنانی که هنوز مطمئن نیستند که در مجموع کمتر از 10 دلار برای هر دو بازی هزینه کنند، می توانند آنها را به چند روش دیگر امتحان کنند. Project Cars 1 با EA Play روی پلی‌استیشن و استیم عرضه می‌شود، اما علیرغم مالکیت استودیوی Slightly Mad، در قسمت انتخابی Xbox اشتراک یا در وب‌سایت EA ظاهر نمی‌شود. Project Cars 2 یک نسخه نمایشی رایگان در Steam دارد.

خط پایین: وقتی شرکتی بازی‌های ورزشی یا مسابقه‌ای را که حاوی محتوای مجاز هستند، حذف می‌کند، مردم نباید تعجب کنند، به‌خصوص اگر دنباله‌های آن بازی‌ها در بازار باقی بماند. با این حال، در این مورد، پیگیری کمتر مورد استقبال طرفداران قرار می گیرد. در حال حاضر چندین راه برای امتحان ارزان Project Cars و Project Cars 2 در حالی که هنوز در دسترس هستند وجود دارد.

احتمالاً به دلیل حذف قریب‌الوقوع، هر دو بازی در حال حاضر با تخفیف‌های قابل توجهی روی رایانه شخصی موجود هستند. بازی اصلی 2015 با 70 درصد تخفیف فقط 4.49 دلار در استیم است. کد Steam برای دنباله 2017 در هر دو نسخه Deluxe و Standard در Green Man Gaming به ترتیب 6.34 و 4.22 دلار 93 درصد تخفیف دارد. نسخه دیجیتال پلی استیشن عنوان اول نیز با 60 درصد تخفیف به قیمت 5.99 دلار است، اما در حال حاضر هیچ تخفیفی برای هیچ کدام از بازی ها در ایکس باکس وجود ندارد.