Resident Evil Humble Bundle شامل 10 بازی با قیمت 30 دلار است

درآمد حاصل از فروش به Direct Relief و کمک های بشردوستانه آنها در اوکراین اختصاص می یابد. پیشنهاد برای 12 روز آینده خوب است.منبع

با این حال، همه چیز به همین جا ختم نمی شود، زیرا خریداران نیز پیش درآمد Resident Evil 0 و نسخه اپیزودیک Resident Evil: Revelations و Resident Evil: Revelations 2 Deluxe Edition را دریافت می کنند. Humble همچنین یک کوپن تخفیف 50 درصدی را برای Resident Evil Village در نظر گرفته است.

چه اتفاقی افتاده؟ Humble Bundle برای جشن گرفتن همه چیز Resident Evil با Capcom شریک شده است. باندل Decades of Horror که به درستی نامگذاری شده است، دارای 10 اثر کلاسیک از فرنچایز اصلی بقا-ترسناک است، از جمله یک ریمستر HD از بازی که همه چیز را آغاز کرد، Resident Evil اصلی. این بسته شامل بازسازی‌های Resident Evil 2 و Resident Evil 3 و همچنین هر ورودی اصلی از Resident Evil 4 تا Resident Evil 7: Biohazard است.

تا زمان نگارش، نزدیک به 40000 دستگاه فروخته شده است که در این فرآیند بیش از 88000 دلار جمع آوری شده است. بازی ها در Steam قابل بازخرید هستند.

بسته 11 موردی دارای ارزش گزارش شده 275 دلار است اما می تواند با قیمت 30 دلار مال شما باشد. اگر به دنبال خرج کردن آنچنان نیستید، یک نسخه باریک از باندل شامل شش بازی را می‌توانید تنها با 10 دلار تهیه کنید یا می‌توانید در ازای سه عنوان، یک دلار خرج کنید: بازسازی HD نسخه اصلی، Revelations. and Revelations 2 Episode 1.

بخونید:  معاملات فناوری Prime Day: انتخاب های برتر ما برای رویداد امسال

اگر به نوعی از طریق سری Resident Evil بازی نکرده اید، به خودتان لطف کنید و از این باندل برای افزایش سرعت استفاده کنید. من به طور مشخص به یاد دارم که در تابستان 1996 در حالی که سعی می کردم تصمیم بگیرم برای تولدم چه چیزی بگیرم، “به طور تصادفی” نسخه اصلی را کشف کردم. نقاشی روی جلد واقعاً مرا جذب کرد و زمین پشت جعبه به اندازه کافی قانع کننده به نظر می رسید، حتی برای کسی که طرفدار زیادی از بازی های ترسناک نبود. رتبه بندی بالغ تنها به تقویت باور من کمک کرد که این می تواند یک بازی سرگرم کننده باشد، و پسر این کار را ناامید نکرد.

این یکی از معدود بازی‌هایی است که هنوز هم می‌توانم آن را انتخاب کنم و با آن زمان خوبی داشته باشم، صرف نظر از اینکه گرافیک چقدر قدیمی است. هنگامی که به سیستم دوربین دست پیدا کنید، سخت است که در گیم پلی بازی غرق نشوید. و بله، حتی بعد از این همه سال، هنوز هم ترسناک است.