Rockstar از GTA 6 می خواهد تا معیارهای خلاقانه ای را برای سری، صنعت و همه سرگرمی ها تعیین کند.

چه اتفاقی افتاده؟ برای توسعه دهندگان هرگز آسان نیست که یک بازی فوق العاده موفق را با بازی هایی که به همان اندازه مورد استقبال قرار گرفته است دنبال کنند. اما این کار احتمالاً برای Rockstar که با انتشار آینده GTA 6، با دومین بازی پرفروش تمام دوران: GTA V مقایسه خواهد شد، دشوار است. و می‌خواهد عنوان بعدی Grand Theft Auto معیاری برای «سریال، صنعت ما و همه سرگرمی‌ها» تعیین کند.

علاوه بر این، ممکن است ما شاهد طنز اغلب بحث برانگیز این فرنچایز نباشیم. طبق گزارش ها، راک استار قرار است در GTA 6 موضع سیاسی درست تری داشته باشد و با تمسخر گروه های به حاشیه رانده شده، “مشت پاره” نکند. این رویکرد مشابهی است که توسط بازی جدید Saints Row که در این ماه عرضه می‌شود، اتخاذ شده است، رویکردی که مورد استقبال اکثر طرفداران سری قرار نگرفت.

نمی دانم چرا همه فکر می کنند که من گفتم GTA VI در سال 2023 عرضه می شود. همه چیزهایی که تام هندرسون در مورد بازی گفته است با آنچه من شنیده ام مطابقت دارد.

– جیسون شرایر (@jasonschreier) 4 جولای 2021

منبع

“با توسعه ورودی بعدی در سری Grand Theft Auto، تیم Rockstar Games مصمم است تا یک بار دیگر معیارهای خلاقانه ای را برای سری، صنعت ما و برای همه سرگرمی ها تعیین کند، همانطور که این برچسب با هر یک از آنها انجام داده است. زلنیک گفت.

ماه گذشته اخباری به ارمغان آورد که برای اولین بار در تاریخ این فرنچایز، GTA 6 شامل یک قهرمان زن می شود، یک زن لاتین که بخشی از دو نفر شبیه به بانی و کلاید است، که نشان می دهد بازی دوباره دارای قابلیت پخش چندگانه خواهد بود. شخصیت ها.

در مورد اینکه چه زمانی می‌توانیم بفهمیم که آیا GTA 6 می‌تواند معیاری برای صنعت تعیین کند، Rockstar برای اولین بار گفت که توسعه در ماه فوریه “به خوبی در جریان است”. برخی شایعات تاریخ انتشار آن را تا سال 2025 جلوتر می دانند. این تاریخ بعید به نظر می رسد، اگرچه جیسون شرایر از بلومبرگ قبلاً گفته بود که انتظار آن را در سال آینده ندارد.