Rockstar ممکن است یک شخصیت زن قابل بازی را به Grand Theft Auto VI اضافه کند

تنها اطلاعات اضافی در مورد بازی که خودی ها فاش کردند این است که Rockstar رویکرد رایانه شخصی بیشتری را به روایت در پیش خواهد گرفت و از “مشت زدن” به گروه های به حاشیه رانده شده خودداری می کند. با این حال، درست کردن بازی از نظر سیاسی ممکن است برخی از بازیکنان را از کار بیاندازد.

البته، انگیزه این تغییر را می‌توان تا حد زیادی به واکنش‌های منفی فعلی که در بسیاری از استودیوهای بازی در رابطه با محیط خصمانه «fratboy» تجربه می‌شود نسبت داد. بلومبرگ خاطرنشان می کند که حتی راک استار به پرورش فرهنگ شرکت «باشگاه پسران» متهم شده است – تصویری که در حال حاضر برای تغییر آن تلاش می کند. با این حال، بسیاری از کارمندان در مورد مسیری که GTA6 در پیش گرفته گیج شده اند و حتی نمی توانند تصور کنند که بازی تجدید نظر شده چگونه به نظر می رسد.

توجه به مشکلات به این دلیل که تعداد کمی از افرادی که حتی بازی را انجام نمی دهند نمی توانند به خودشان بخندند، مخصوصاً برای Rockstar به طور کلی و Grand Theft Auto به طور خاص غیرمعمول است. تغییر به چیزی آرام بخش تر ممکن است برای توسعه دهنده نتیجه معکوس داشته باشد، اما این فقط نظر یک نفر است.

به عنوان مثال، در سال 2017، بدلکار و بازیگر فیلم Rockstar، تیم نف، ظاهراً رزومه‌ای را در چندین وب‌سایت منتشر کرده است که نشان می‌دهد روی Grand Theft Auto 6 کار می‌کند. او بعداً شایعه‌ای را که دلیل این پست‌ها را «ترول‌ها» می‌دانست، رد کرد. با این حال، همانطور که کانال یوتیوب Silentc0re در بالا اشاره کرد، این احتمالاً کنترل آسیب ضعیفی از جانب نف بوده است زیرا او در چندین سال گذشته بارها کار خود را به بیرون درز کرده است.

افشای اطلاعات داخلی بلومبرگ رنگ دیگری به بوم گمانه‌زنی می‌افزاید که هنوز فاش نشده اما در حال پیشرفت است. مطمئن شوید که این نشت را با دوز اضافی نمک مصرف کنید زیرا اغلب شایعات در مورد GTA6، قدیمی و جدید، گاهی اوقات متناقض بوده است.

بخشی از جذابیت فرنچایز این است که هیچ جذابیتی ندارد. به طور مداوم تقریباً همه را بدون تعصب مسخره کرده است. هیچ کس از طنز گاهاً پرخاشگر GTA در امان نبود، از بنیادگرایان سیاسی در سمت راست و چپ گرفته تا مبل‌های گیکی. تبلیغات رادیویی نادرست سیاسی به ویژه خنده دار هستند.

چرا مهم است: علاوه بر چراغ سبز رسمی از Rockstar، همه چیزهایی که در مورد Grand Theft Auto VI شنیده ایم، درز، گمانه زنی و شایعات بوده است. آخرین مورد این است که عنوان آینده برای اولین بار در تاریخ فرنچایز یک قهرمان زن را بازی می کند.

بلومبرگ گزارش می دهد که منابع ناشناس آشنا با توسعه Grand Theft Auto VI ادعا می کنند که این بازی دارای یک شخصیت قابل بازی زن خواهد بود. قهرمان لاتین بخشی از یک دوتایی شبیه به بانی و کلاید است که نشان می دهد راک استار به دیدگاه های چند شخصیتی که برای اولین بار در GTA5 معرفی کرده است، ادامه می دهد.

پس چه کسی می‌داند که در Grand Theft Auto بعدی چه خواهیم داشت. تنها چیزی که به یقین می دانیم این است که GTA6 قطعاً در تقویم توسعه Rockstar قرار دارد و این استودیو با توقف تولید ریمسترهای GTA5 و Red Dead Redemption کار روی این پروژه را افزایش داده است. و حتی آن خبر از منابع ناشناس بود، پس آن را به ارزش آن در نظر بگیرید.منبع

همچنین شایعاتی مبنی بر بازگشت GTA6 به Vice City وجود داشت، اما بعداً فاش شد که نشان داد این بازی چندین شهر را در بر می گیرد. متعاقباً، تام هندرسون این گمانه‌زنی‌ها را ترکیب کرد و گفت که بازی دارای یک «دنیای در حال تکامل» است که «معاون شهر مدرن» را در خود جای داده است، و کاربران Reddit ادعا کردند که این بازی دارای طرحی «الهام‌گرفته از Narcos» نتفلیکس است.