SpaceX می خواهد اینترنت Starlink را در اتوبوس های مدرسه قرار دهد تا بچه ها بتوانند تکالیف خود را انجام دهند

جسیکا روزن وورسل، رئیس FCC اوایل سال جاری پیشنهادی را برای اجازه استفاده از بودجه فدرال برای قرار دادن Wi-Fi در اتوبوس های مدرسه اعلام کرد.

اسپیس ایکس همچنین خاطرنشان کرد که اکثریت قریب به اتفاق دانشجویان شرکت کننده به پهنای باند پرسرعت در خانه دسترسی نخواهند داشت. بر اساس ارقام ذکر شده، حدود 17 میلیون دانش آموز در ایالات متحده به اینترنت در خانه دسترسی ندارند.

این «سالن‌های مطالعه رول» روی کاغذ ایده‌ای عالی به نظر می‌رسد، اما من متقاعد نیستم که به دنیای واقعی ترجمه شوند. صادقانه بگویم، هیچ کس نمی خواهد در اتوبوس تکالیف خود را انجام دهد. صدای بلند است و چیزهای زیادی در جریان است. بچه ها در حال بازی و دیدار با دوستان خود هستند. موفق باشید در آن محیط سازنده باشید.

اعتبار تصویر: دیوید مک الوی، جاشوا هوهنمنبع

گوگل در سال 2018 برنامه مشابهی به نام Rolling Study Halls را آزمایش کرد. علاوه بر Wi-Fi تلفن همراه، آن برنامه به دانش‌آموزان یک مربی داخلی نیز برای کمک به انجام تکالیف ارائه می‌کرد. اگر این ایده عالی بود، من گمان می‌کنم که گوگل برنامه را گسترش می‌داد و تا به حال چیزهای بیشتری در مورد آن شنیده بودیم.

چه اتفاقی افتاده؟ SpaceX در حال کار با مناطق منتخب مدرسه است تا برنامه ای را برای ارائه Wi-Fi در اتوبوس ها اجرا کند و “زمان سواری را به زمان متصل” تبدیل کند. اسپیس ایکس در یک پیام اخیر به کمیسیون ارتباطات فدرال، استدلال کرد که هیچ سرویسی برای پر کردن شکاف تکالیف بهتر از Starlink نیست. SpaceX نواحی مدارس را در مناطق روستایی هدف قرار داده است که در آن رفت و آمد در هر طرف بیش از یک ساعت است و عمدتاً به سایر خدمات پهنای باند سیار دسترسی ندارند.

بخونید:  سونی در اوایل سال 2023 برای PlayStation VR2 عرضه خواهد شد

شاید من کسی هستم که در تماس نیستم، اما آیا همه تکالیف این روزها مبتنی بر اینترنت هستند؟ تکالیف کتاب و برگه های کاغذی چه شد؟ و در مورد احتمال بیماری حرکت چطور؟ در حالی که بیش از یک ساعت سرم را روی صفحه نمایش چسبانده بودم، بدون شک وقتی به خانه یا مدرسه می رسیدم احساس تهوع در من ایجاد می کرد. در هر صورت، تصور می‌کنم بچه‌ها از Wi-Fi داخلی برای تماشای ویدیو یا بازی استفاده کنند.