Squirrel with a Gun یک بازی عالی برای طرفداران جوندگان اسلحه دار است

WTF؟! این خط کلاسیک که طنز ذهنی است بدون شک در دنیای بازی های ویدیویی قابل استفاده است. برخی ممکن است عاشق هوشمندی گریم فاندانگو، تمثیل استنلی یا راز جزیره میمون باشند، در حالی که برخی دیگر ممکن است شبیه ساز بز یا حتی پست را بیشتر به سلیقه خود بیابند. اما شاید Squirrel with a Gun بازی ای باشد که همه را با جذابیت جهانی خود متحد می کند. یا شاید هم نه.

تریلر قهرمان اسلحه‌باز ما را می‌بیند که با انواع سلاح‌های گرم در حال دویدن است. در یک نقطه، یوزی را به شیوه‌ای تهدیدآمیز به کار می‌گیرد و نشان می‌دهد که چگونه می‌توان از پس زدن تفنگ‌ها برای بلند کردن سنجاب به هوا استفاده کرد.

منبع

اینکه چقدر از Squirrel with a Gun لذت می برید به این بستگی دارد که آیا شبیه ساز بز را دوست دارید یا خیر. این عنوان در سال 2014 زندگی خود را به عنوان یک شوخی آنلاین آغاز کرد، قبل از اینکه استودیو Coffee Stain، توسعه دهنده سوئدی آن را به یک بازی بسیار موفق تبدیل کند، علیرغم بررسی های متوسط. موفقیت آن با حضور در Xbox Game Pass و PlayStation Plus کمک کرد و منجر به دنباله‌ای به نام Goat Simulator 3 (هیچ بازی Goat Simulator 2 نیست) شد که اواخر امسال عرضه می‌شود.

سلام به همه بالاخره به ساخت تریلر Squirrel With A Gun روی استیم رسیدم!#بازی #indiedev #گیمدف #UE5 #موتور غیرواقعی5 #بازی مستقل #blender3d #مخلوط کن #b3d #indiegamedev #صفحه نمایش شنبه #لیست آرزوها چهارشنبه pic.twitter.com/iNCAls934l

– سنجاب با تفنگ (دن دی انترمونت) (@QuiteDan) 14 آگوست 2022

سعید سنجاب همچنین نشان داده می شود که چندین مامور به سبک ماتریکس را در حال سقوط است که یکی از آنها در حال درگیری با این موجود است. صحنه دیگری وجود دارد که در آن جونده به نظر می رسد کسی را با اسلحه دزدی می کند.

پازل هایی نیز در تریلر وجود دارد و به نظر می رسد که بتوانید لباس شخصیت اصلی را بپوشید. یکی از بخش‌ها نشان می‌دهد که یک هدبند با گوش‌های ریز و زیبا دارد که گوش‌های ریز و بامزه واقعی او را می‌پوشاند.

Squirrel with a Gun، ساخته شده در Unreal Engine 5، کار توسعه دهنده مستقل Daniel DeEntremont است که آن را به عنوان یک بازی sandbox توصیف می کند که بر اکتشاف و مبارزه با تیراندازی تمرکز دارد.

انصافاً سنجاب با تفنگ بسیار خنده دار به نظر می رسد. نام بازی این فرضیه را توضیح می دهد: شما به عنوان یکی از موجودات آجیل دوستدار پشمالو بازی می کنید، اما این یکی می تواند اسلحه حمل کند و کار کند. یک تفنگ با اندازه مناسب نیست، توجه داشته باشید. این یک تفنگ دستی واقعی و با اندازه کامل است که اساساً همان چیزی است که آن را بسیار سرگرم کننده می کند.