Squirrel with a Gun یک بازی عالی برای طرفداران جوندگان اسلحه دار است

پازل هایی نیز در تریلر وجود دارد و به نظر می رسد که بتوانید لباس شخصیت اصلی را بپوشید. یکی از بخش‌ها نشان می‌دهد که یک هدبند با گوش‌های ریز و زیبا دارد که گوش‌های ریز و بامزه واقعی او را می‌پوشاند.

صفحه Squirrel with a Gun Steam تاریخ انتشار خود را به سادگی «سوال خوب» فهرست می کند. پس انتظار داشته باشید که تا رسیدن بازی مدتی طول بکشد.

منبع تریلر قهرمان اسلحه‌باز ما را می‌بیند که با انواع سلاح‌های گرم در حال دویدن است. در یک نقطه، یوزی را به شیوه‌ای تهدیدآمیز به کار می‌گیرد و نشان می‌دهد که چگونه می‌توان از پس زدن تفنگ‌ها برای بلند کردن سنجاب به هوا استفاده کرد.

اینکه چقدر از Squirrel with a Gun لذت می برید به این بستگی دارد که آیا شبیه ساز بز را دوست دارید یا خیر. این عنوان در سال 2014 زندگی خود را به عنوان یک شوخی آنلاین آغاز کرد، قبل از اینکه استودیو Coffee Stain، توسعه دهنده سوئدی آن را به یک بازی بسیار موفق تبدیل کند، علیرغم بررسی های متوسط. موفقیت آن با حضور در Xbox Game Pass و PlayStation Plus کمک کرد و منجر به دنباله‌ای به نام Goat Simulator 3 (هیچ بازی Goat Simulator 2 نیست) شد که اواخر امسال عرضه می‌شود.

WTF؟! این خط کلاسیک که طنز ذهنی است بدون شک در دنیای بازی های ویدیویی قابل استفاده است. برخی ممکن است عاشق هوشمندی گریم فاندانگو، تمثیل استنلی یا راز جزیره میمون باشند، در حالی که برخی دیگر ممکن است شبیه ساز بز یا حتی پست را بیشتر به سلیقه خود بیابند. اما شاید Squirrel with a Gun بازی ای باشد که همه را با جذابیت جهانی خود متحد می کند. یا شاید هم نه.

بخونید:  دانشجویان کالج برای راه اندازی ماشین های لباسشویی به صورت رایگان یا اضافه کردن پول به حساب خود بدون پرداخت پول، سوء استفاده ای پیدا می کنند