The Last of Us Part 1 “خیلی زود” پس از نسخه PS5 برای رایانه شخصی عرضه می شود

چیزی که باید منتظرش بود: Naughty Dog قبلاً تایید کرده بود که بازسازی پلی‌استیشن 5 بازی The Last of Us در نهایت روی رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. با این حال، یکی از استودیو اخیراً نشان داد که کاربران رایانه شخصی نباید پس از عرضه اولیه PS5 خیلی منتظر بمانند. Naughty Dog همچنین یک شیرجه عمیق جدید در مورد عنوان آینده منتشر کرد.

تا کنون، تمامی بازی‌های انحصاری سابق پلی‌استیشن که سونی برای رایانه شخصی آورده است، چندین سال پس از انتشار در پلی‌استیشن 4 روی این پلتفرم وارد شده‌اند. با این حال، همه آنها ابتدا قبل از اینکه سونی شروع به انتقال بازی‌ها به رایانه‌های شخصی کند، روی PS4 عرضه شدند. این شرکت هنوز مشخص نکرده است که با چه سرعتی تبدیل‌های رایانه‌های شخصی بازی‌های ساخته شده پس از شروع سیاست چند پلتفرمی خود را منتشر می‌کند. Horizon Forbidden West در ماه فوریه برای PS5 عرضه شد، اما تا کنون، سونی نسخه PC را تایید نکرده است.

The Last of Us در 2 سپتامبر برای PS5 عرضه می شود.

منبع

اشاره Naughty Dog پس از آن منتشر شد که این استودیو یک ویدیوی غواصی عمیق منتشر کرد که در آن همه کارهایی را که برای به‌روزرسانی The Last of Us انجام داد، که در ابتدا در سال 2013 برای پلی‌استیشن 3 منتشر کرد، توضیح داد. و ویژگی های دسترسی گسترده را اضافه کرد.

در آخر هفته، یک هنرمند ارشد از Naughty Dog اشاره کرد که بازسازی نسخه اصلی The Last of Us توسط این استودیو “خیلی زود” پس از انتشار روی پلی استیشن 5 روی رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. پورت های PC سونی در آینده.

بخونید:  این آسیب‌پذیری به مهاجم اجازه می‌دهد همه فایل‌های موجود در مک را مشاهده کند