Valve در هر دقیقه از جوایز بازی، یک Steam Deck اهدا می کند


به طور خلاصه: آیا می‌خواهید گران‌ترین نسخه Steam Deck را داشته باشید، اما نمی‌توانید 649 دلار برای آن خرج کنید یا خیر؟ خبر خوب این است که می‌توانید با شرکت در مسابقه‌ای که در هر دقیقه از پخش جوایز بازی، یک واحد اهدا می‌شود، یکی از این گوشی‌های دستی 512 گیگابایتی را برنده شوید.

اکانت رسمی توییتر Steam Deck اعلام کرد که این جایزه به مناسبت جشن جوایز بازی است که در 8 دسامبر برگزار می‌شود، و دستگاه Valve در انبار موجود است – احتمالاً دومی برای محصولات فناوری که امسال هنوز با کمبود مواجه هستند، ضربه می‌زند.

هر دقیقه که جوایز بازی پخش می شود، یک Steam Deck اهدا می شود. نمایش معمولاً حدود سه ساعت طول می‌کشد، بنابراین می‌توان انتظار داشت که حداقل 180 کنسول در اختیار کاربران قرار گیرد.

اگر می خواهید در مسابقه شرکت کنید محدودیت های کمی وجود دارد. اولا، فقط برای کسانی که در ایالات متحده، کانادا، بریتانیا یا اتحادیه اروپا زندگی می کنند، در دسترس است. شما همچنین به یک حساب کاربری Steam نیاز دارید که باید در وضعیت خوبی باشد، که احتمالاً به معنای عدم ممنوعیت یا محدودیت حساب است، و شما باید نمایش را در Steam.tv تماشا کنید.

در نهایت، کسانی که می‌خواهند وارد شوند باید چیزی در Steam بین 14 نوامبر 2021 و 14 نوامبر 2022 خریداری کرده باشند. این یک پنجره یک ساله است، اما با وجود تمام خدمات اشتراک و فروشگاه‌های جایگزین که امروز در دسترس هستند، احتمالاً کاربرانی وجود خواهند داشت که در 12 ماه گذشته هیچ بازی از Steam خریداری نکرده ام.

اگر تمام این شرایط را دارید، به سادگی وارد شوید و در صفحه Deck Drop Steam ثبت نام کنید، و یک اعلان از طریق ایمیل یا برنامه Steam Mobile دریافت خواهید کرد.

شکایات زیادی از سوی کاربران وجود دارد که می‌گویند علیرغم رعایت تمام پیش‌نیازها، نتوانسته‌اند در این هدیه ثبت‌نام کنند. Valve پست کرد که چند مورد را در سمت خود برطرف کرده است که باید به این مشکل رسیدگی می کرد، اما به نظر می رسد برخی از افراد هنوز با مشکلاتی روبرو هستند.

H/t: PC Gamer

منبع