Valve در هر دقیقه از جوایز بازی، یک Steam Deck اهدا می کند

اگر تمام این شرایط را دارید، به سادگی وارد شوید و در صفحه Deck Drop Steam ثبت نام کنید، و یک اعلان از طریق ایمیل یا برنامه Steam Mobile دریافت خواهید کرد.

به طور خلاصه: آیا می‌خواهید گران‌ترین نسخه Steam Deck را داشته باشید، اما نمی‌توانید 649 دلار برای آن خرج کنید یا خیر؟ خبر خوب این است که می‌توانید با شرکت در مسابقه‌ای که در هر دقیقه از پخش جوایز بازی، یک واحد اهدا می‌شود، یکی از این گوشی‌های دستی 512 گیگابایتی را برنده شوید.

H/t: PC Gamer

منبع

اگر می خواهید در مسابقه شرکت کنید محدودیت های کمی وجود دارد. اولا، فقط برای کسانی که در ایالات متحده، کانادا، بریتانیا یا اتحادیه اروپا زندگی می کنند، در دسترس است. شما همچنین به یک حساب کاربری Steam نیاز دارید که باید در وضعیت خوبی باشد، که احتمالاً به معنای عدم ممنوعیت یا محدودیت حساب است، و شما باید نمایش را در Steam.tv تماشا کنید.

در نهایت، کسانی که می‌خواهند وارد شوند باید چیزی در Steam بین 14 نوامبر 2021 و 14 نوامبر 2022 خریداری کرده باشند. این یک پنجره یک ساله است، اما با وجود تمام خدمات اشتراک و فروشگاه‌های جایگزین که امروز در دسترس هستند، احتمالاً کاربرانی وجود خواهند داشت که در 12 ماه گذشته هیچ بازی از Steam خریداری نکرده ام.

شرایط واجد شرایط بودن هدیه عبارتند از:
– در ایالات متحده، کالیفرنیا، اتحادیه اروپا، یا بریتانیا
– یک حساب Steam نامحدود در وضعیت خوبی داشته باشید
– در سال گذشته در Steam خرید کرد.

بخونید:  Earth is now outside most of the "planetary boundaries" under which human civilization emerged