YouTuber هر بازی Wii U و 3DS eShop را به قیمت 22000 دلار خریداری کرد

بعدها، تیم با محدودیت قابل توجهی مواجه شد. هنگامی که هر یک از کنسول‌ها 300 برنامه دانلود می‌کرد، اجازه نصب بیشتر را نمی‌داد. بنابراین گروه مجبور شد برای دانلود هر بازی، هارد دیسک های خارجی و کارت های MicroSD را ذخیره کند. جالب اینجاست که برخی از بازی‌ها DLC را پشت پیشرفت بازی قفل می‌کنند و حجم کار را بیشتر می‌کنند. بعد از ماه ها کار، کار تمام شد.

با این حال، روشی برای جنون وجود داشت. خلیل قصد دارد تمام بازی‌ها، هارد دیسک‌ها و کنسول‌ها را به بنیاد تاریخچه بازی‌های ویدیویی، یک سازمان غیرانتفاعی که تاریخ بازی‌های ویدیویی را حفظ می‌کند، اهدا کند. او همچنین یک جریان خیریه در کانال توییچ خود برای 15 و 16 آوریل برای حمایت بیشتر از این بنیاد برنامه ریزی کرد.منبع هنگامی که نینتندو از توقف تاسف بار Wii U و 3DS eShops خبر داد، بسیاری از مشتریان ناراحت شدند. این خاموش شدن به این معنی بود که کاربران دیگر نمی‌توانستند بازی‌های دیجیتالی بخرند و فقط می‌توانند بازی‌هایی را که قبلاً خریداری کرده بودند نصب کنند.

خلیل و تیمش در طول راه با مشکلات متعددی برخورد کردند. فروشگاه ها تعداد کارت های هدیه را که می توان خریداری کرد محدود کردند و بانک ها شروع به مشکوک شدن حدود 20000 دلار کردند. علاوه بر این، نینتندو محدودیت سختی برای موجودی کیف پول دیجیتال تنها 250 دلار دارد، به این معنی که خلیل مجبور بود دائماً وجوه اضافه کند، عناوین خریداری کند و چرخه را تکرار کند.

بخونید:  ویژگی آزمایشی ویندوز 11 سردرد انتقال داده ها از یک رایانه به رایانه دیگر را کاهش می دهد

این فرآیند 328 روز طول کشید تا خلیل (و حامیان مالی او) 22791 دلار هزینه داشته باشد. مجموعه ها 1.2 ترابایت فضای ذخیره سازی برای Wii U و 267 گیگابایت برای 3DS اشغال کردند. با وجود اینکه نینتندو قول داده است سرورهای آرشیو شده را برای دانلود بازی های خریداری شده توسط کاربران باز نگه دارد، به خصوص دانلود هر عنوان مشکل زیادی به نظر می رسد.

اگرچه این ممکن است خیلی جدی به نظر نرسد، هر دو کنسول یک کتابخانه عظیم “فقط دیجیتال” دارند که قرار است در 27 مارس بسته شود. کاتالوگ کنسول مجازی هر کنسول پس از خاموش شدن دیگر در دسترس نخواهد بود. اگرچه برخی از این بازی‌های یکپارچهسازی با سیستمعامل اکنون راه خود را به سوییچ پیدا کرده‌اند، اما بیشتر آنها این کار را نکرده‌اند.

چه اتفاقی افتاده؟ پس از اعلام نینتندو مبنی بر اینکه فروشگاه های الکترونیکی Wii U و 3DS در مارس 2023 تعطیل می شوند، برخی از گیمرها عجله کردند تا بازی های مورد علاقه خود را در دسترس نگه دارند. با این حال، یک نفر حفظ را به سطح کاملاً متفاوتی رساند و هر عنوان را در فروشگاه الکترونیکی هر کنسول خریداری کرد.

تصمیم نینتندو باعث شد تا جیراد خلیل، معروف به «تکمیل کننده» و دوستانش شاهکار قابل توجهی در حفظ بازی انجام دهند. خلیل در فرآیندی که نزدیک به 11 ماه طول کشید، بیش از 22000 دلار هزینه داشت و از 464 کارت هدیه نینتندو eShop استفاده کرد، خلیل همه بازی‌ها و DLCهای موجود در eShop هر دو کنسول را خریداری کرد.

بخونید:  برنامه‌های اندروید باید به زودی به کاربران اجازه دهند حساب‌ها و داده‌ها را راحت‌تر حذف کنند