نینتندو به کاربران سوییچ در مورد اثرات تراکم هشدار می دهد

اگر دمای مکانی که ماشین بازی در آن قرار می گیرد به طور ناگهانی تغییر کند، ممکن است تراکم در ماشین بازی رخ دهد.

PSA: دارندگان نینتندو سوییچ معمولاً نگران مشکلاتی مانند رانش چوب بدنام Joy-Con سیستم یا شاید محافظت از صفحه نمایش در برابر آسیب هستند. نگرانی در مورد تراکم نادر بوده است. با این حال، به نظر می رسد که این یک مشکل واقعی برای پشتیبانی نینتندو برای هشدار به کاربران است.

لطفاً برای -* خاموش کردن برق به “Q&A” مراجعه کنید. https://t.co/R3XKSzvXgP pic.twitter.com/k3ZmEsbsx9

— پشتیبانی نینتندو (@nintendo_cs) 23 ژانویه 2023

اگر متراکم شد، لطفاً برق را خاموش کنید و آن را در یک اتاق خنک بگذارید تا خشک شود.

در دیگر اخبار سوییچ، منابع به بلومبرگ گفته‌اند که نینتندو قصد دارد تولید این سیستم را در میان تقاضای بالا علیرغم سن بالای آن افزایش دهد. این شرکت احتمالاً انتظار دارد با انتشار فیلم موردانتظار The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در 12 می، تقاضا افزایش بیشتری پیدا کند.

این توییت همچنین حاوی پیوندی است که به دستورالعمل هایی برای خاموش کردن کامل سوئیچ منجر می شود. احتمالاً اکثر کاربران از قبل می‌دانند که دکمه پاور را برای سه ثانیه فشار دهند، سپس Power Options > Turn Off را انتخاب کنید. همچنین می توانید با نگه داشتن دکمه پاور به مدت 12 ثانیه سیستم را مجبور به خاموش شدن کنید.

کانال پشتیبانی ژاپنی نینتندو این هفته توییت کرد که دارندگان سوییچ باید مراقب تراکم شدن آن باشند و در صورت بروز مشکل، کنسول را به طور کامل خاموش کنند – نه اینکه آن را در حالت خواب قرار دهند. مشخص نیست چرا نینتندو اخیراً با نزدیک شدن به ششمین سالگرد تولد سوییچ این هشدار را صادر کرده است.

بخونید:  پس از ابراز نگرانی سونی در مورد Call of Duty، مایکروسافت از قرارداد اکتیویژن بلیزارد دفاع کرد

اگر کاربران قطرات را ببینند، شرکت می‌گوید که باید سوییچ را تا زمانی که خشک شود به یک اتاق گرم بیاورند، و این نشان می‌دهد که نینتندو در حال حاضر نگران حمل واحدها از ساختمان‌های گرم‌شده به هوای زمستانی در فضای باز است. تراکم داخلی ممکن است بعید باشد زیرا چنین سخت افزاری طوری طراحی شده است که جریان هوای شفافی از داخل داشته باشد و استفاده از آن به طور طبیعی گرما تولید می کند.

منبع