Micron در حال تامین بودجه یک خط لوله استعداد برای پر کردن مشاغل در پردیس تراشه سازی Upstate NY است

این سازنده تراشه دلایل متعددی را برای انتخاب این سایت ذکر کرده است، از جمله نزدیکی آن به موسسات آموزش عالی، دسترسی قابل اعتماد به برق و آب، و جمعیت نظامی قوی که با تعهد خود به استخدام سربازان قدیمی همسو است.

هنگامی که وال استریت ژورنال به آنها رسید، هر دو شرکت از اظهار نظر خودداری کردند. این احتمال وجود دارد که قطعه زمینی که در ابتدا توسط شهرستان اونونداگا ارائه شده بود بسیار کوچک بوده باشد، که مقامات را بر آن داشت تا سایت را گسترش دهند. اما شاید TSMC و اینتل مشکل دیگری را در این منطقه شناسایی کرده باشند و آن اینکه مجموعه استعدادهای مورد نیاز برای پر کردن مشاغل فنی بسیار تخصصی به اندازه کافی عمیق نبود.

Micron همچنین از قانون جدید تراشه‌ها و علم که برای تقویت تولید داخلی چیپ طراحی شده است، سود خواهد برد و 5.5 میلیارد دلار یارانه از ایالت نیویورک دریافت خواهد کرد.

Micron در حال برنامه‌ریزی برای استخدام 9000 کارگر فناوری در پردیس منطقه سیراکوز است و اقداماتی را انجام می‌دهد تا اطمینان حاصل شود که جامعه برای تامین کارگران واجد شرایط در زمان مناسب آماده خواهد بود. میکرون 10 میلیون دلار برای کمک به مدارس K-12 برای تقویت برنامه های علوم، فناوری، مهندسی و ریاضی اختصاص می دهد و همچنین با مراکز آموزشی محلی و همچنین کالج ها و دانشگاه های محلی در این منطقه همکاری می کند تا دانش آموزان را برای کار برای آنها آماده کند.

اعتبار تصویر: Fritzchens Fritzمنبع

بخونید:  برنده غافلگیرکننده هوش مصنوعی مولد

شاید میکرون اولین شرکتی بود که با ساخت و ساز در منطقه موافقت کرد، اما این اولین شرکت فناوری نبود که زمین زمین را پیشنهاد داد. هم شرکت تولید نیمه هادی تایوان و هم شرکت اینتل وارد سایت شده بودند اما پس از ارزیابی منطقه از این سایت انصراف دادند. TSMC تصمیم به ساخت در آریزونا گرفت و اینتل اوهایو را برای کارخانه جدید خود انتخاب کرد.

دانشگاه سیراکیوز همچنین در حال اصلاح مدرک مهندسی خود است و به هر دانشجوی مهندسی یک مشاور شغلی، یک مشاور موفقیت دانشجویی و یک مشاور دانشکده اختصاص داده است.

خلاصه: Micron سال گذشته اعلام کرد که قصد دارد تا 100 میلیارد دلار برای ساخت یک کارخانه عظیم تولید نیمه هادی در Clay، حومه Syracuse در ایالت نیویورک، هزینه کند. انتظار می رود ساخت و ساز در سال 2024 آغاز شود و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، محصولات ممکن است در نیمه دوم دهه از خط مونتاژ خارج شوند. با این حال، انتظار نمی رود که پردیس منطقه سیراکوز تا سال 2045 به طور کامل ساخته شود.